Компанія KAMIKOM

KAMIKOM – є відмінним партнером, який допоможе вам у всіх питаннях, пов’язаних з установкою кондиціонерів і вентиляції і їх обслуговуванням.

Компанія Каміком працює на місцевому ринку понад 8 років, надаючи своїм клієнтам професійні послуги і кращі технічні рішення в області обладнання для кондиціонування повітря і вентиляції. У Львові та його околицях співробітники компанії виконують установку кондиціонерів – як в офісах і на заводах, так і в приватних будинках або квартирах. Ми – єдина компанія, яка надає послуги VIP-монтажу!

Наші послуги

Професійна консультація

Ми порадимо вам, який пристрій кондиціонування і вентиляції найкраще підійде вашим потребам, і підготуємо варіант розрахунку вартості покупки і збірки.

Продаж систем кондиціонування і вентиляції

Якщо ви хочете встановити в своєму будинку систему кондиціонування або вентиляції, ми запрошуємо вас ознайомитися з пропозицією компанії Каміком. Придбані у нас кондиціонери або вентиляційні пристрої можуть бути встановлені нашою компанією за пільговими цінами.

Монтаж кондиціонерів і вентиляції

У нашій компанії працюють висококваліфіковані співробітники, які постійно підвищують свою кваліфікацію, беручи участь в тренінгах і курсах. Саме тому ми можемо надати вам послуги найвищої якості, пов’язані з установкою систем кондиціонування і вентиляції.

Сервіс та обслуговування

Належне обслуговування кондиціонерів і вентиляційних пристроїв забезпечує їх тривалу експлуатацію і зручність використання. Саме тому ми пропонуємо комплексне гарантійне і післягарантійне обслуговування. Постійне сервісне обслуговування забезпечує максимально безпроблемну і швидку допомогу в разі збою кондиціонування і вентиляції.