Вентиляція в приватному будинку

Вентиляція в ці дні є необхідним мінімумом в кожному будинку. Її основне завдання – забезпечити обертання повітря в приміщенні, щоб забезпечити комфорт роботи і життя людей, що знаходяться в будівлі. Добре зроблена вентиляція гарантує відсутність проблем з вологою і, отже, цвіллю і грибком. Це також позитивно впливає на наше здоров’я і благополуччя. Ось чому так важливо вибрати тип і потужність установки відповідно до потреб.

Комфорт функціонування в обмеженому просторі залежить від багатьох факторів. Одним з них є оптимальний потік повітря і його правильна температура. Щоб забезпечити найкращі умови, варто прийняти рішення про встановлення професійної механічної вентиляції. Таким чином, ви можете досягти оптимальних результатів з точки зору якості повітря. В даний час ви можете вибрати один з декількох типів вентиляції – варто ознайомитися з різними типами вентиляції, щоб адаптувати їх до умов, в яких вони будуть використовуватися.

Типи вентиляції

Типи вентиляції, пропоновані сучасними технологіями, включають:

  • Гравітаційний тип, в іншому природний, з використанням вертикальних вентиляційних каналів і перепадів тиску між ними (так звана тяга димоходу). Тут немає рекуперації тепла, тому витрати на опалення взимку можуть бути набагато вище. Також неможливо управляти системою;
  • Механічні припливні, витяжні і припливно-витяжні механічні типи – в яких за роботу установки відповідають центральні вентилятори – система заснована на мережі повітропроводів, які відбирають повітря з приміщень. Перевага – можливість контролювати вентиляцію і температуру повітря;
  • Механічний припливно-витяжної тип з рекуперацією ( рекуперація тепла) – це саме технологічне рішення (але в той же час найдорожче). Обмін повітря доповнюється рекуперацією тепла з відпрацьованого повітря (в залежності від сезону року він має різну температуру, тому може нагріватися і охолоджуватися).

З економічних причин гравітаційна вентиляція найчастіше використовується в будинках на одну сім’ю і в багатоквартирних будинках. Інші системи пов’язані з більш високими витратами, але варто відзначити, що їх експлуатація дозволяє скоротити інші витрати в перші місяці використання.

Незалежно від того, який тип вентиляції вважається придатним для потреб користувача, вона повинна відповідати певним загальним умовам:

  • гарантувати досягнення оптимального мікроклімату і якості повітря і тим самим захистити від вологи, цвілі, грибків і інших алергенних факторів;
  • дозволяти знизити рівень шуму – як всередині, так і зовні будівлі;
  • мати регульований характер – в залежності від поточних умов можна знизити швидкість і силу повітрообміну;
  • знизити витрати, пов’язані з використанням теплової енергії;
  • не викликати протягів, але в той же час ефективно знижувати вміст таких речовин, як окис вуглецю та двоокис вуглецю, тютюновий дим, інші побічні продукти, що виникають в повітрі.

Установка вентиляційної системи компанією Kamikom

Важливим етапом в організації припливно-витяжної вентиляції в приватному будинку є правильна установка системи. Ви можете вибрати якісне обладнання у компанії Kamikom. Фахівці з монтажу виконають свою роботу, акуратно звертаючись до завдань, заданих інженером, поєднуючи їх з високою кваліфікацією і багаторічним досвідом роботи.

Тільки правильні і професійні дії на всіх етапах роботи – від створення комерційної пропозиції до введення в експлуатацію – дозволять правильно впровадити внутрішню інженерну систему – загальну обмінну вентиляцію з рекуперацією тепла. В результаті ви отримуєте якісне і здорове повітря всередині кожної кімнати, в яких міститься правильна кількістькисню. Завдяки цьому ви можете поліпшити якість сну і своє самопочуття. На додаток до позитивних результатів для здоров’я рекуператор забезпечує значну економію витрат, пов’язаних з системою опалення та кондиціювання повітря.

Послуги

Співпрацюйте з тими, хто знає свою справу!

kamikom.com.ua встановлення кондиціонерів львів
kamikom.com.ua встановлення кондиціонерів львів

Встановлення кондиціонерів

Встановлюємо кондиціонери в квартирах та офісах.

kamikom.com.ua встановлення кондиціонерів львів
kamikom.com.ua встановлення кондиціонерів львів

Встановлення напівпромислових кондиціонерів

Найчастіше використовують в супермаркетах та промислових приміщеннях.

kamikom.com.ua встановлення кондиціонерів львів
kamikom.com.ua встановлення кондиціонерів львів

Прокладка магістралей під обладнання

Прокладіть трасу (труби) для кондиціонера, щоб в майбутньому зекономити час та гроші.

kamikom.com.ua встановлення кондиціонерів львів
kamikom.com.ua встановлення кондиціонерів львів

Встановлення системи вентиляції

Прокладка магістралей для подачі і виводу повітря з приміщення.

kamikom.com.ua встановлення кондиціонерів львів
kamikom.com.ua встановлення кондиціонерів львів

Встановлення системи рекуперації

Для ефективного використання електроенергії, економії та постійної циркуляції повітря.

kamikom.com.ua встановлення кондиціонерів львів
kamikom.com.ua встановлення кондиціонерів львів

Встановлення теплових насосів

Для обігріву приміщень та нагріву гарячої води, має високі показники ефективності та низькі витрати електроенергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.